Marka SHIRU na międzynarodowych targach IFA 2015
10 wrzesień 2015
Marka SHIRU na międzynarodowych targach IFA 2015

Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD - marka SHIRU wpisuje się w obowiązujące trendy!

 

IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki, ważne miejsce prezentacji nowości i spotkań osób z branży. W ciągu kilku bardzo dynamicznych dni uczestnicy otrzymują pełny przegląd sytuacji na rynku elektroniki. Odbywają się one w Berlinie, gdzie zjeżdżają pasjonaci i przedstawiciele branży elektronicznej z całego świata. W tym roku hale targowe odwiedziło ponad 245 tyś. zwiedzających. Swoje stoiska zaprezentowało ponad 1600 wystawców, a wśród nich jak co roku my!
Zaprezentowaliśmy nowości w naszej ofercie oraz dobrze znane produkty. Przy okazji pokazaliśmy, że dzięki innowacjom produkty dobrej jakości nie muszą być drogie.

IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki, ważne miejsce prezentacji nowości i spotkań osób z branży. W ciągu kilku bardzo dynamicznych dni uczestnicy otrzymują pełny przegląd sytuacji na rynku elektroniki. Odbywają się one w Berlinie, gdzie zjeżdżają pasjonaci i przedstawiciele branży elektronicznej z całego świata. W tym roku hale targowe odwiedziło ponad 245 tyś. zwiedzających. Swoje stoiska zaprezentowało ponad 1600 wystawców. Na imprezie tej rangi nie mogło zabraknąć marki SHIRU.

Odwiedzliśmy wiele stoisk i nawiązaliśmy owocną współpracę z dostawcami. A co najważniejsze, pokazaliśmy, że dzięki innowacjom produkty dobrej jakości nie muszą być drogie.