Dołącz do fanów marki SHIRU:

Kabel SHIRU HDMI Premium wyposażono w stylowe, pozłacane styki końcówki. Powłoka ze szlachetnego metalu niweluje zakłócenia powstające w wyniku konwertowania sygnału zapewniając ostry jak brzytwa obraz w jakości 4K UHD (2160p)@50/60Hz oraz krystalicznie czysty 32-kanałowy dźwięk.

Kabel HDMI Premium to sprzęt wysokiej klasy dedykowany koneserom prawdziwego piękna. Jego doskonałe parametry znajdują odzwierciedlenie w wysokiej jakości wykonania. Kunsztowny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach przewód prezentuje się wspaniale zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji wnętrza. Złota powłoka styków końcówki dodaje urządzeniu wyjątkowego splendoru.

 

Długość to jeden z kluczowych parametrów przewodu. SHIRU dba o swoich Klientów, dlatego HDMI Premium ma optymalną długość. Tym samym możesz ustawić podłączane urządzenia gdzie tylko zechcesz, nie martwiąc się przy tym, że zabraknie Ci kabla. Materiałowy oplot nadaje urządzeniu stylowy wygląd, jak również zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Bezpieczne i stabilne połączenie z telewizorem lub monitorem zapewniają wtyczki wykonane z wytrzymałego plastiku w dodatkowej, gumowej otulinie. Odporne tworzywo użyte do ich produkcji umożliwia wielokrotne podłączanie i odłączanie wtyczek bez obaw o uszkodzenie pinów. Specjalnie wyprofilowane wgłębienia umieszczone po obu stronach wtyczek to pewność, że za każdym razem zostaną odpowiednio zainstalowane.

 

Przewód HDMI Premium został zaprojektowany z myślą o filmach, grafikach i multimediach w najwyższej rozdzielczości. Oferuje wsparcie dla urządzeń ultrapanoramicznych obsługujących format 21:9 w technologii 4K Ultra HD gwarantując nieskazitelnie czyste kadry. Niebywale wysoka przepustowość kabla sięga 18 Gb/s zapewniając wyjątkową płynność obrazu i dźwięku.

Jak przystało na sprzęt klasy premium przewód HDMI SHIRU obsługuje standard HDMI 2.0, co idealnie sprawdza się podczas odtwarzania filmów z płyt Blu-ray Disc, gry na konsolach PlayStation i Xbox, czy wyświetlaniu obrazów w technologii 3D na ekranie telewizora. Tym samym otrzymujesz możliwość stworzenia centrum doskonałej rozrywki w domowym zaciszu.

 

Korzystając z przewodu HDMI Premium masz pewność, że pozostaje on w pełni kompatybilny ze sprzętem najnowszej generacji. Zwrotny kanał audio pozwala na użycie jednego przewodu do połączenia aplitunera z telewizorem. Z kolei synchronizacja audio wideo (AV-sync) niweluje przesunięcia między dźwiękiem i obrazem gwarantując ich idealną zgodność i pełne pokrycie.